فروش عمده تجهیزات اتاق تاریک شرکت توان افزا

تولید کننده و فروش مستقیم تجهیزات اتاق تاریک سنسوری روم

تجهیزات اتاق تاریک یا سنسوری روم sensori room

یکی دیگر از تولیدات شرکت توان افزا رادمهر تجهیزات اتاق تاریک (sensori room) میباشد شرکت توان افزا در زمره اولین تولیدکنندگان این تجهیزات در ایران بوده و دراین امر از مهندسین کارشناسان و طراحان زبده استفاده شده تا بهترین با کیفیت ترین و کاربردی ترین تجهیزات تولید شود.
اتاق تاریک مجموعه ایست از انواع محرکهای نوری صوتی و بینایی وهمچنین نرم افزارهای پیشرفته آموزشی جهت آموزشهای پیشرفته ذهنی،اساس آموزش دراتاق تاریک حذف انتخابی محرکهای محیطی وافزایش تمرکز کودک در جنبه های مختلف آموزشی میباشد.

شرکت توان افزا به عنوان تولید کننده برتر تجهیزات کاردرمانی و تجهیزات فیزیوتراپی سال هاست که با مراکز بزرگ دولتی و خصوصی در حال همکاری می باشد و جهت تجهیز کردن این مراکز اقدامات بزرگی انجام داده است.

فروش تجهیزات سنسوری روم شرکت توان افزا

چرا شرکت توان افزا را انتخاب کنیم ؟

شرکت توان افزا با اتکا بر دانش و سابقه 26 ساله خود در زمینه تولید انواع تجهیزات توانبخشی و کاردرمانی یکی از پیشروترین شرکت ها می باشد و پس شما می توانید با خیالی آسوده به کیفیت و ضمانت محصولات ما اطمینان کنید و خرید خود را انجام دهید.

26 سال سابقه و تجربه و دانش تولید
ضمانت کیفیت و اصل بودن محصول
تضمین قیمت منصفانه محصول در بازار
جهت مشاوره در خرید و استعلام قیمت ها با ما تماس بگیرید

فروش انواع تجهیزات اتاق تاریک یا سنسوری روم sensori room

شرکت توان افزا رادمهر با سابقه بیش از 26 سال فعالیت در زمینه تولید و فروش تجهیزات و محصولات اتاق تاریک، تجهیزات توانبخشی، کادرمانی، فزیوتراپی در خدمت شما کاربران گرامی می باشد. از جمله تجهیزات اتاق تاریک ما شامل: بابل تیوپ، فیبر نوری، تونل نامتناهی، پروژکتور تعاملی، سوئیچ مکعب هوشمند، پروژکتور و دیسک گردان، مبل و سازه جانی بابل تیوپ، پنل تعاملی، بیم بالانس نوری، سیستم رنگین کمان ساز، مبل تعاملی و بسیاری از تجهیزات دیگر می باشد.

فهرست