درباره شرکت توان افزا، تولید کننده تجهیزات کاردرمانی

درباره شرکت توان افزا بیشتر بدانیم

شرکت توان افزا تولید کننده برتر تجهیزات و ملزومات مصرفی توانبخشی (فیزیوتراپی،کاردرمانی)

این شرکت با سالها تجربه در زمینه تولید تجهیزات توانبخشی با تکیه به دانش به روزو به کارگیری  کادری متخصص ومجرب و ابزارآلات پیشرفته مفتخر است به عنوان برترین تولید کننده در ایران درخدمت جامعه محترم فیزیوتراپی وکاردرمانی و اقشار مختلف توانیاب (سالمندان، معلولین، کودکان cp، تیف اوتیسم و…) باشد.

شرکت توان افزا تا کنون مفتخر به تجهیز صدها مرکز توانبخشی خصوصی و دولتی از جمله: بیمارستان های خصوصی و دولتی(میلاد، کاشانی، مدرس و امین آباد …)، مراکز حلال احمر در سطح تمامی استان های ایران(تهران، گرگان، گلستان، یزد، اصفهان و …)، مراکز کاردرمانی خصوصی و دولتی در سطح ایران، اداره کل نوسازی ساختمان ها،   میباشد و در راستای هرچه بهتر شدن کیفیت و خدمات به جامعه توانبخشی میکوشد زیرا ما معتقدیم هرچه تجهیزات با کیفیت تر و کارآمدتر درمقابل درمان بهتر.

ازخداوند متعال خواستاریم تا ما را دراین امر یاری نموده و ازمشتریان گرامی تقاضا می کنیم با انتقادات وپیشنهادات سازنده خود ما را درجهت توسعه پیشرفت وخدمات رسانی هرچه بهتر به جامعه محترم توانبخشی یاری رسانند.

مطالب آموزشی درباره تجهیزات توانبخشی، فیزیوتراپی و کاردرمانی

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط توانبخشی، کاردرمانی، گفتاردرمانی و محصولات و تجهیزات مصرفی را برای شما به اشتراک بگذایم. به همین دلیل در این صفحه تعداد زیادی مقالات توانبخشی و فیزیوتراپی و اطلاعات عمومی و تخصصی در سایر زمینه های زیبایی گرد آوری شده است تا شما به هرآنچه نیاز دارید دست یابید.

ما اینجاییم که به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم. بسیاری از این مقالات با وقت و وسواس پرسنل حرفه ای ما جمع آوری شده است تا شما با خیال آسوده از این مطالب استفاده نمایید.

انواع فیزوتراپی زانو
وبلاگ

انواع فیزوتراپی زانو

0
انواع فیزوتراپی زانو فیزیوتراپی رایج‌ترین درمان توصیه برای بیمارانی است که از درد زانو رنج می‌برند و اکثر موارد زانو درد را…
وبلاگ

عوارض فیزیوتراپی چیست

0
عوارض فیزیوتراپی چیست عوارض فیزیوتراپی چیست؟ فیزیوتراپی یکی از روش های توانبخشی است که به منظور کاهش درد بیماران و بهبود…
فهرست